Aanpassingen trainingen i.v.m Corona maatregelen

Zoals jullie weten zijn er voor tenminste de komende drie weken (vanaf zaterdag 27 november) extra beperkingen opgelegd naar aanleiding van het coronavirus. Concreet betekent dit dat de trainingen die op doordeweekse dagen worden georganiseerd niet meer door kunnen gaan tot ten minste 19 december. Dit zou betekenen dat alleen de training op de zaterdagochtend over blijft.

Trainingen

Vanuit het bestuur willen we proberen om zoveel mogelijk van onze leden een trainingsmogelijkheid te blijven bieden. Hierbij willen we de bestaande trainingstijden aanhouden. 

Dit betekent het volgende:

Op zaterdagochtend zijn alle leden welkom om bij een training passend bij hun niveau aan te sluiten. 

Dit leidt tot de volgende indeling:

 

 
9:00 tot 10:00 uur: jeugd onder de 18 jaar met witte band, gele slip, gele band
10:00 tot 11:00 uur: jeugd onder de 18 jaar met groene slip en hogere 
11:00 tot 12:00 uur: volwassenen van 18 jaar en ouder, ongeacht niveau
 

 

Deze trainingen gelden voor de recreanten. De wedstrijdteams ontvangen apart bericht over hun trainingstijd van hun trainer. Om zoveel mogelijk mensen een kans te bieden om te trainen en drukte te voorkomen, willen we de leden van de wedstrijdteams vragen om niet deel te nemen aan een recreantentraining. Indien er sprake is van grote drukte op één van de uren kan worden besloten om een training te splitsen en voor deze groep een extra training aan te bieden op de zondagochtend. Het bestuur houdt dit in de gaten en op zijn vroegst zal een beslissing hierover worden genomen op zaterdag 4 december. Dit zal gecommuniceerd worden via de mail en de whatsappgroep(en)

 

Contributie

Verder houden wij er rekening mee dat de huidige maatregelen verlengd kunnen worden. Mede hierdoor hebben we besloten om voor de maand december maar de helft van de contributie te innen. De verrekening hiervan vindt plaats in januari bij het innen van de contributie van het eerste kwartaal van 2022. Indien er aanvullende maatregelen nodig zijn waardoor het niet meer mogelijk is om te trainen nemen we als bestuur passende maatregelen.

 

Algemene regels

Voor de volledigheid bij deze nog de algemene regels die gelden bij onze club:

 

–  Blijf thuis bij klachten en laat je testen bij de GGD

–  Volwassenen (18 jaar en ouder) moeten in het bezit zijn van een geldige QR-code om deel te nemen aan een training

– Publiek is niet welkom, ouders/verzorgers die hun kinderen ophalen dienen ten alle tijden buiten te wachten

– Indien je klachten ontwikkeld en je bent bij een training geweest neem dan contact op met de trainer van dat uur. 

 

De contactgegevens zijn te vinden op onze website www.taekwondo-eindhoven.nl

 

 

Voor meer informatie zie www.rijksoverheid.nl/corona

Indien er vragen zijn, neem dan gerust contact op. We wensen jullie allemaal een goede gezondheid.